درباره ما
چند جمله ساده درباره
کلینیک دل

 

در کلینیک دل
چه می گذرد؟


کلینیک روانشناسی «دل» با هدف ارتقاء سطح سلامت و ارائه خدمات تخصصی با متخصصان در حوزه های زوج درمانی. فردی، کودک و نوجوان، پیش از ازدواج، مشکلات بین فردی. طلاق و خیانت اماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. این روزها سردرگمی جزئی از زندگی همه ما شده است. و هر کدام از ما می خواهیم به یک چیزی متصل شویم ،تا کمی از حال بد این روزا را کم کنیم یکی به گذشته پنهان میبرد و به دنبال حال ها و روزهای خوبی که گذرانده میگردد،یکی درون ذهنش آینده خود را می سازد و با این فکر که قرار است، اوضاع خوب شود،حال خودش رو خوب میکند. ما اینجاییم تا حال و احوال الان شما را خوب کنیم چون می دانیم که از گذشته دیگر گذشته ایم و آینده ما هم به حال امروز بستگی دارد.ما با شما همراهیم و با حفظ تمام نکات ایمنی قرار است یک باری از دوش شما برداریم. منتظر تماس شما عزیزان هستیم.


 

حال و هوای کلینیک دل
به روایت اعداد


هر روز در کلینیک روانشناسی دل ده ها نفر از مراجعه کنندگان عزیز به ما رجوع می‌کنند. خلاصه ای از اعداد و ارقام مربوط به مراجعین را می توانید در قسمت زیر مشاهده کنید.

250+

نفر مراجع کننده فقط در امسال


10

تراپیست حاذق و مورد اعتماد مرکز


4

تعداد دپارتمان های ما


10

سال تجربه با افرادی از تمامی قشر، نسل و سن..


چرا کلینیک دل؟


تخصص در حوزه های مختلف

از جمله زوج درمانی

مشاوره هزمان با چند متخصص

امکان مشاوره با یک تیم حرفه ای

در این کلینیک درمان، به صورت تخصصی و هم تراز با پروتکل های جهانی، توسط متخصصین انجام می پذیرد. درمان توسط متخصصین با تجربه و به نام انجام می‌شود، که هر کدام، به طور تخصصی، در یک حیطه خاص، پژوهش و درمان می‌کنند. حوزه‌هایی مانند: مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانی، فرزندپروری، کودک و نوجوان، طلاق، خیانت افسردگی و اضطراب و ...

با یک تیم همراه باشید!


متخصصین کلینیک دل،به صورت گروهی با یکدیگر کار می‌کنند و این امکان،برای شما فراهم است که مشاوره چند متخصص به صورت همزمان را در صورت نیاز داشته باشید. روانپزشکان و روانشناسان ما به صورت تیمی،در راستای درمان رضایت بخش شما،با یکدیگر همکاری می کنند،برای مثال:شما می توانید،از درمانگر فردی و درمانگر کودک و نوجوان،به طور همزمان استفاده کنید و به طور قطع،از جلساتتان نتیجه رضایت بخشی را تجربه کنید. همیشه اولین ها و بهترین ها را در کلینیک دل امتحان‌کنید.کلینیک ما،در راستای بهبود سلامت عموم مردم و ارتباطاتش با معتبر ترین دانشگاه های سطح جهان،همیشه در پی تکمیل اطلاعات علمی خود است و مجهز به جدیدترین و خلاقانه ترین درمان های جهانی است.

چرا روان درمانی اهمیت دارد؟

 • نقل قول دکتر آرزو فراهانی

  در روان درمانی تغییر به واسطه تجربه صحيح آن احساس اتفاق می افتد ، روانکاو ابتدا به مراجع کمک می کند احساسات ناسالم خود را تجربه کرده تا بتواند آنها را تغییر دهد و احساسات سالم را جایگزین آن کند .

  دکتر آرزو فراهانی
  روان شناس و مدیر کلینیک دل
 • روان درمانی یا گفتاردرمانی راهی برای کمک به افرادی است که بیماری های روانی و مشکلات عاطفی متنوعی دارند. روان درمانی میتواند به از بین بردن یا کنترل علائم آزار دهنده کمک کند بنابراین فرد می تواند عملکرد بهتری داشته باشد و باعث افزایش رضایت از زندگی و بهبودی شود.

  انجمن روانپزشکی آمریکا
 • زیگموند فروید

  شما آنگاه رشد کرده اید که قادر به ترکیب اینها باشید:عشق، کار، لذت بردن.

  زیگموند فروید
  روان شناس و یکی از بنیان گذاران علم روانکاوی