دل کلینیک و حال و هوایش

این روزها سردرگمی جزئی از زندگی همه ما شده است. و هر کدام از ما می‌خواهیم به یک چیزی متصل شویم ،تا کمی از حال بد این روزا را کم کنیم یکی به گذشته پنهان میبرد و به دنبال حال ها و روزهای خوبی که گذرانده می‌گردد، یکی درون ذهنش آینده خود را می‌سازد و با این فکر که قرار است، اوضاع خوب شود،حال خودش رو خوب می‌کند. ما اینجاییم تا حال و احوال الان شما را خوب کنیم چون می‌دانیم که از گذشته دیگر گذشته ایم و آینده ما هم به حال امروز بستگی دارد.ما در دل کلینیک با شما همراهیم و قرار است یک باری از دوش شما برداریم.

کلینیک روانشناسی «دل» با هدف ارتقاء سطح سلامت و ارائه خدمات تخصصی با متخصصان در حوزه های زوج درمانی، فردی، کودک و نوجوان، ازدواج، مشکلات بین فردی، طلاق و خیانت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. منتظر تماس شما عزیزان هستیم.

خدمات گسترده و همچنین تخصص، حرف اول را در دل کلینیک می‌زند.

در دل کلینیک درمان، به صورت تخصصی و هم تراز با پروتکل های جهانی، توسط متخصصین انجام می‌پذیرد. درمان توسط متخصصین با تجربه و به نام انجام می‌شود، که هر کدام، به طور تخصصی، در یک حیطه خاص، پژوهش و درمان می‌کنند. حوزه‌هایی مانند: مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانی، فرزندپروری، کودک و نوجوان، طلاق، خیانت افسردگی و اضطراب و...

پست هایی از مجله دل کلینیک