درمانگران

در این صفحه با درمانگران دل کلینیک بیشتر آشنا شوید.

 

آرزو فراهانی

درباره من
من آرزو فراهانی مدیر و موسس دل کلینیک .دکترای روان‌شناسی و مدرس دانشگاه هستم. بعد از به پایان رساندن دوره کارشناسی خود در دانشگاه الزهرای تهران شروع به آشنایی با مکاتب و رویکردهای مختلف روان درمانی از جمله روانکاوی داشتم و در این میان مناسب‌ترین رویکردی که با خصوصیات شخصی من هماهنگ بود و می‌توانست تمام دردها و دغدغه های من را در رابطه با تعارضات و احساسات افراد پوشش دهد را انتخاب کردم که این رویکرد به نام روان درمانی پویشی کوتاه مدت (istdp) و رویکرد tfp شناخته میشود،و به صورت تخصصی در حوزه روانکاوی مشغول به فعالیت هستم و بر اساس استانداردهای روانکاوی در محضر اساتید گرانقدر آموزش دیده‌ام و همچنان هم مشغول به یادگیری هستم. من بیش از ۱۰۰ مورد کارگاه تخصصی در حوزه های روانکاوی و زوج درمانی برای دانشجویان رشته های روانپزشکی و روانشناسی به صورت تخصصی برگزار نموده ام و بنا بر استانداردهای بین‌المللی روانکاوی خود نیز از سال ۹۳ تحت درمان روان درمانی تحلیلی بوده ام و همچنان هم ادامه دارد. و در تمام سال های فعالیت خود تحت نظارت سوپرویژن کار تخصصی خود را ادامه داده ام.بزرگ‌ترین دغدغه شخصی من ایجاد نگرش استقلال طلبانه و حل تعارضات بین فردی و کم کردن رنج و درد در روابط افراد است.

فرناز رضائی

درباره من
من فرناز رضائی، فارغ التحصیل روانشناسی بالینی از دانشگاه علوم تحقیقات تهران هستم. در حوزه روان‌درمانی کودک و نوجوان با شماره عضویت ۳۳۴۷۰ از سازمان نظام روانشناسی مشغول فعالیت می‌باشم. من در زمینه درمان اختلالات اضطرابی، اختلالات خلقی، اختلالات رفتاری، وسواس و سوگ با رویکرد روان پویشی مبتنی بر روابط موضوعی در کودکان و نوجوانان تخصص دارم. و‌خودم هم با توجه به رویکرد های درمانی مورد علاقه ام سالهاست که تحت درمان هستم و در تمام این سالها تلاشم در راستای ساختن دنیایی امن برای کودکان و نوجوانان می‌باشد.

شادی شاکری

درباره من
من شادى شاكرى روانشناس بالینی هستم، که در حوزه ى مسائل و اختلالات فردى مثل افسردگى،انواع اختلالات اضطرابى،وسواس و …با رويكرد طرحواره درمانى و همينطور درمان شناختى رفتارى مشغول به فعاليت هستم. همچنين مربى و مدرس در حوزه ى مهارت هاى زندگى افراد بزرگسال ميباشم.و با توجه به نیاز رشته روانشناسی به به روز بودن همچنان در حال گذراندن کارگاه و مطالعه جدیدترین متد های درمانی هستم.

داود شیری

درباره من
من داود شیری هستم.روانشناس. چند سالی است در زمینه های افسردگی؛ اضطراب؛ وسواس درمان پویشی شخصیت و اختلالات آن فعالیت می‌کنم. دوره های روانکاوی پویشی فشرده (ISTDP)؛ شخصیت و انحرافات جنسی، را زیر نظر دکتر علیرضا طهماسب گذرانده ام. درمانmbt (ذهنی سازی) و tfp( درمان مبتنی بر انتقال) را زیر نظر دکتر احسان توکلیان آموزش دیده ام. در حال حاضر تحت سوپروایزری ایشان هستم. متخصص درمان های فردی

محمد آذربایجانی

درباره من
من محمد آذربایجانی هستم فارغ التحصیل روانشناسی بالینی به شماره نظام روانشناسی و مشاوره ۳۶۲۳۶ حیطه ی کاری و فعالین درمانی من در حوزه مداخلات درمانی در اختلالات فردی و میان فردی است. «هر انسان کتابی است در انتظار خوانده شدن» در جلسات رواندرمانی ما، سعی درمانجو و درمانگر، ایجاد رابطه ی درمانی صحیح و کاوش در نقاط کور و بررسی هیجانات ناشناخته و دور از آگاهیِ درمانجوست. برای نیل به این مقصود، سعی و تلاشم در سال های اخیر، پرورش شخصیت فردی خود با درمان گرفتن از اساتید خبره و مطالعه و کاربست چند نظریه ی درمانی و تسلط نسبی بر تکنیک های آن ها بوده؛ «باشد کزآن میانه یکی کارگر شود»

فاطمه کریمی

درباره من
من فاطمه کریمی اصفهانی هستم. دکترای روانشناسی تربیتی از دانشگاه علامه طباطبایی. طی سال ها تجربه و با توجه به ویژگی های شخصیت خود تصمیم گرفتم رویکرد واقعیت درمانی را انتخاب کنم و سالها در این رویکرد در حوضه ازدواج درمان کردم. من متخصص در حوزه زوج درمانی، مشاوره پیش از ازدواج،طلاق و خیانت با شماره پروانه ۵۲۲۳ از سازمان نظام روانشناسی ایران هستم.

زینب وزارتی

درباره من
من زینب وزارتی؛ کارشناس ارشد روانشناسی، عضو انجمن روانشناسی آمریکا و کاندیدای عضویت در انجمن بین المللی درمانگران هیجان مدار در کانادا هستم. من زوج درمانگر هستم؛ در کل مسیر رابطه عاطفی، یعنی قبل از ازدواج، وقتی ازدواج کردین، یا اگر تصمیم به جدایی گرفتین، کنارتونم و میتونم بهتون کمک کنم. طی این چند سال با روش های متفاوت رابطه زوج ها رو درمان کردم و اخیرا با جدید ترین متد زوجدرمانی یعنی eft که تحقیقات نشون داده ۷۰٪ زوج ها طبق این روش به طور کامل درمان میشن، پیش میرم. توی اتاق درمان منتظر شما و همسرتون هستم.

فهیمه دین پرست

درباره من
من فهیمه دین پرست هستم ، مادر و روانشناس کودک ، عاشق کودک و طبیعت . کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی. در تمام سالهای فعالیتم با عشق تمام به روانشناسی کودک تلاش کردم اختلالات کودکان را با استفاده از رویکرد cbt، بازی درمانی و سایر رویکردهای علمی درمان کنم. همچنین مدرس دوره های فرزندپروری و تربیت جنسی برای والدین نیز هستم.

مینو حائری

درباره من
رواندرمانگر فردی بزرگسال طرحواره درمانگر کارشناس ارشد روانشناسی عمومی فعالیت در حوزه افسردگی، اضطراب با استفاده از رویکرد شناخت‌درمانی مبتنی بر ذهن‌اگاهی